Igazgatók: 	
Directori:     	
                  	
  Székely Ferenc
  Csiki Sándor
  Sándor Dénes
  Fórika József
  Kocsis Antal
  Czimbalmos Kozma Árpád
  Puskás Kolozsvári Imre
  Guczuly Kedei Ilona
  Tatár Margit
  Román Sándor
 
                  	
Aligazgatók: 	
Dir.adj.             	
  Mezey József
  Sándor Dénes
  Páll Béla
  Fórika József
  Köllő Ignác
  Sánta Sándor
  Zayzon Sámuel
  Héjja József
  Czimbalmos Kozma Árpád
  Puskás Kolozsvári Imre
  Kocsis Antal
  Guczuly Kedei Ilona
  Csibi Barta András
  Román Sándor
  Nagy Zsigmond
  György Hajnal
                     	
Tanárok:
Profesori:	
  Adorjáni Endre Rajz

 

Ambrus Eszter

Matematika

 

Ambrus Ilona

Földrajz

 

András István

Kémia

 

Antal Zoltán

Matematika

 

Baczó Lajos

Mechanika-mérnök

 

Bakos László

Földrajz

  Borbély Magdolna Mérnök
  Bajkó Miklós Oktató mester

 

Băran Mioara

Matematika

  Balázs Ildikó Matematika

 

Bardocz Erzsébet

Francia

  Bende Imola Mérnök-környezetvédelem

 

Bencze Antal

Történelem

 

Bíró Béla

Famegmunkálás-oktató mester

 

Biró Piroska

Informatika

 

Blénessy Csaba Félix

Matematika

  Bodó Anna Francia

 

Bodó Attila

Francia

  Bokor Klára Biológia

 

Calotescu Narcis

Román nyelv és irodalom

 

Chiorean Petru

Román nyelv és irodalom

 

Czimbalmos Kozma Árpád

Testnevelés

 

Csergő József

Famegmunkálás-oktató mester

 

Csibi Ferenc

Német

 

Csibi Katalin

Francia

 

Csibipál Marcela

Történelem

 

Csiki Károly

Földrajz

  Csürös Katalin Francia,magyar nyelv és irodalom

 

Deládi Jolán

Fizika

 

Demény Sándor

 

 

Demeter Gábor

Fafeldolgozás-mérnök

 

Dombi Piroska

 

 

Fancsali Olga

 

 

(Fazakas) Szász Izabella

Francia

 

Ferenczi László

Társadalom tudományok

  Ferenczi Mária Magyar nyelv és irodalom
  Filip Simona Román nyelv és irodalom, francia

 

Fórika József

Magyar nyelv és irodalom

 

Gáll Ferenc

Testnevelés

 

Gărnița Tibor

Mérnök

 

Gergely Géza

Magyar nyelv és irodalom

 

György Edit

Román nyelv és irodalom

 

Gyurka Mária

Matematika

  Héja József Román nyelv és irodalom

 

Ilyés Hunor

Német

  Ilyés Lőrinc Földrajz

 

Imreh Magdolna

Román nyelv és irodalom

 

Inceu Livia

Román nyelv és irodalom

 

Ion Daniel

Matematika

 

István Irén

Magyar nyelv és irodalom

 

Kacsó Ildikó

Magyar és orosz nyelv

 

Kacsó László

Magyar és orosz nyelv

 

Kalit Mihály

Fafeldolgozás-mérnök

 

Katona József

Fafeldolgozás-mérnök

  Kasztl Rozália Matematika

 

Kelemen Erzsébet

Francia

 

Kémenes Ilona

Matematika

  Kémenes István Famegmunkálás-oktató mester
  Kémenes Lehel Környezetvédelem

 

Kiss Imre

Matematika

 

Klauszner Eugen

Fafeldolgozás-mérnök

 

Kocsis Antal

Történelem

 

Kocsis Sarolta

Földrajz

 

Korpos Lajos

Testnevelés

 

Kovács András

Testnevelés

 

Kovács Ferenc

Történelem

  Kovács Judit Fafeldolgozás-mérnök

 

Köllő Béla

Famegmunkálás-oktató mester

 

Köllő Ignác

Fizika

 

Laczkó Zsuzsánna

Biológia

 

László Klára

Német

  Lázár Csaba Mérnök

 

Levendula Flóra

Román nyelv és irodalom, angol

 

Lukács Emese

Magyar nyelv és irodalom

 

Lukács Eszter

Román nyelv és irodalom

 

Makó Ferenc

Fémmegmunkálás-oktató mester

 

Mărgineanu Vasile

Famegmunkálás-oktató mester

 

Márton Lajos

Fémmegmunkálás-oktató mester

 

Mátyás Éva

Matematika

  Melles Géza Matematika
  Mihály Lajos Tehnológia
  Miholcsa József Rajz

 

Molnár Imre

Oktató mester

 

Molnár István

Oktató mester

 

Nagy Csaba

Biológia

  Nagy Anna Dolores Angol

 

Nagy Katalin

Magyar nyelv és irodalom

 

Orbán Edit

Magyar nyelv és irodalom

  Orbán Endre Rajz
  Orbán Éva Történelem

 

Páll Béla

Matematika

 

Petres Ignác

Orosz

  Petres Lajos Zene
  Pető Lajos Magyar nyelv és irodalom

 

Polacsek József

Biológia, kémia

 

Puskás Kolozsvári Anna

Mérnök

 

Puskás Kolozsvári Imre

Fizika

  Puskás Elemér Informatika
  Rajka Endre Tehnológia

 

Rozsnyai János

Famegmunkálás-oktató mester

 

Saiu Lia

Román nyelv és irodalom

 

Sajter Laura

Magyar és német nyelv

 

Sándor Dénes

Magyar nyelv és irodalom

  Sántha Sándor Matematika
  Simon(Bajkó) Réka Kémia, Technológia
  Simon Márta Matematika

 

Sipos Lóránt

Testnevelés

 

Soare Delia

Fafeldolgozás-mérnök

 

Szakács Béla

Fizika

  Szakács Mária Fizika

 

Szederjesi Tamás

környezetvédelem

  Székely Jolán Francia

 

Székely László

 

 

Szenner Annamária

Kémia

 

Szilágyi Cecilia

 

 

Szilágyi Kamilla

Kémia

 

Szilveszter László

 

  Szőke Ilona tehnológia

 

Tamási Károly

Oktató mester

  Tatár Margareta Kémia

 

Tódor Gyula

Biológia

 

Tóth Erika Kinga

Román nyelv és irodalom

 

Trucza Margit

Biológia

 

Trucza Pál

Magyar nyelv és irodalom

  Vadász István Matematika

 

Vadász József

Történelem

 

Vári Sándor

Rajz

 

Zayzon Júlia

Biológia

 

Zayzon Sámuel

Biológia

  Zöld János Román nyelv és irodalom